Pilot Kule - Totem


Pilot Kule - Totem

Firmalar dıştan bakıldığında prestijli bir profil oluşturabilmek için farklı tabela seçenekleri kullanırlar. Kullandıkları bu tabelalar tanıtım ve reklam alanında da durağan bir olgu olmalarına rağmen dinamik bir başarı elde etmektedir. Özellikle iyi konumlandırılan tabelalar işletmelerin önünde bulunduğunda bıraktığı etkiyi farklı alanlarda bulunduğunda da oluşturacaktır. Tanınırlığı artan bir marka olarak geniş kitlelere etkili bir reklam aracı ile ulaşmanın avantajını her zaman yaşayabileceksiniz. Pilot kule-totem şeklindeki tabelalar da bu etkili tanıtımın önemli seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Gelişen teknolojik imkânlarla dijital reklam reklamcılığın hem kaliteli hem tasarruflu tekniği olmaktadır. Benzinliklerde daha çok rastladığımız bu tabela seçenekleri bütünsel yapılarla oluşturulmaktadır. Boyut olarak ta büyüklükleri ile farklılık oluşturmakta ve her alanda çok kullanışlı alternatifler ortaya çıkmaktadır. Firmanızın önünde konumlandıracağınız pilot kule-totem tabelalar uzun yolların da vazgeçilmez reklam araçlarıdır. Üç boyutlu yapıları andıran seçenekler isteğe bağlı üç ya da dört taraflı olarak üretilebilmektedir. Alüminyum malzemeden üretildikleri için oldukça hafif olmakta bez baskı ürünler görsel kısımlarının oluşturulmasında kullanılmaktadır. Tabelanızda firma isminin yanına ek sloganlar ya da farklı imgeler yerleştirebilir, bu sayede insanlar tarafından verdiğiniz kaliteli hizmet ya da ürünlerle anılmanızı sağlayabileceksiniz. Renk seçimlerinde de bulunduğunuz sektöre göre seçimler yapmalı, kullandığınız her ayrıntı ve özel obje vermek istediğiniz mesaj içerisinde bütünlük oluşturmalıdır.

 

Tabelalarda hep aynı sistemler kullanılmakta ışıklı ya da ışıksız seçenekler kullanılacakları mekânlara göre doğru şekilde tercih edilmelidir. Şehirlerarası yollarda karşımıza çıkan pilot kule-totem tabelalarda parlak malzeme kullanılarak araç ışıkları ile fark edilirlik amaçlanmaktadır. Işıklı çeşitlerinde projektör lambalarla aydınlatma sağlanabilmek, bilgi verilmek istendiğinde led ışıklı yazılar tabelalarda konumlandırılmaktadır. Florasan lambalarla aydınlatma sağlanabilmekte, tabelaların içerisine yerleştirilen dijital baskıların kalitesi ile de etkili bir reklam çalışması gerçekleştirmiş olabileceksiniz. Görsel anlamda sağlanan canlılık ve parlaklık firma prestiji açısından önemli bir etki oluşturacaktır. Etkili bir reklam çalışması için her ayrıntının oluşturacağı etki çok iyi hesaplanmalıdır. Bir kere oluşturduğunuz tabela, uzun yıllar ek masraflar istemeden bulunduğu yerde firmanızı en iyi şekilde temsil edecektir.  

Fotoğraflar
  • Pilot Kule - Totem İmalatı
  • Pilot Kule - Totem İmalatı
© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.