One Way Baskı


One Way Baskı

Reklam alanında ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ne kadar iyi pazarlayabilirseniz başarı elde etme ihtimaliniz o kadar fazla olacaktır. Gelişen reklamcılık teknikleri ile yeni reklam sergileyici alanlar ortaya çıkmakta ve doğru kullanıldığın etkili sonuçlar başarınıza büyük katkılar sağlamaktadır. Dijital reklam seçenekleri bu alanda çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarmakta ve oldukça kısa zaman dilimleri içerisinde oldukça ekonomik bütçelerle etkili tanıtımlar yapma imkânı elde etmiş olabileceksiniz. One way baskı seçeneği yeni bir teknoloji olarak karşımıza çıkmakta, özellikle dış cephesinde cam kaplama kullanılan binalar için son derece avantajlı bir seçenek olmaktadır.

 

Yapı itibari ile delikli folyo malzeme kullanılmaktadır. Geniş cam yüzeylerde kullanıldığında dışarıdan içerinin görünmesini engelleyecek ışık geçirgen yapısı sayesinde iç mekânlardan dışarının görülmesini de kısıtlamayacaktır. Bu nedenle bina giydirmelerinde son zamanlarda çok fazla kullanılmakta sağlanan avantajlı kullanım imkânları ile başarılı reklam çalışmaları ortaya çıkarılmaktadır. One way baskı çeşitlerinde kullanılan arka yüzey beyaz olarak renklendirilmekte, kullanılan her objenin fark edilirlik oluşturulması bu şekilde sağlanabilmektedir. Yapıştırılan yüzenin ise siyah olması ile dış çevreden iç mekânlarının görülebilmesi engellenmektedir. Çok geniş yüzeylerde kullanılabilmekte, parça parça yapılan dijital baskılar dış cepheye doğru şekilde yapıştırıldığında oluşturulan resimde mükemmel bütünlük sağlanabilecektir. Vermek istediğiniz mesaj bu şekilde potansiyel müşteri kitlenize anında ulaşabilecek, her gün karşılaşılan marka tanıtımınızla zihinlerde önemli bir yer edinebileceksiniz.

 

Özellikle iş merkezleri cam dış cepheleri ile çok önemli kullanım alanları sağlayabilmektedir. Reklamı konumlandıracağınız alanda önemli bir başlık olarak karşınıza çıkmakta, insan sirkülasyonun fazla olduğu mekanlar daha geniş çaplı tanırım çalışmaları olabilecektir. One way baskı seçeneği dijital reklam çalışmaları arasında oldukça kaliteli ve kullanışlı bir seçenek olmakta, her alanda sıklıkla rastladığımız bu çalışmalar firmanızın tanınırlığını artırabilecek çok etkili çözüm olanakları sunabilecektir. Kullanılan baskının kalitesi, görsellikte oluşturulan gösteriş ile markanız hedef kitlesine profesyonel şekilde ulaşmış olabilecektir. Yüz binlerce seçeneğin bulunduğu bir alanda firmanızı bir adım öne taşıyabilecek her araç kârlı bir yatırım çalışmasına dönüşecek, doğru kullanıldığında başarı firmanız için kaçınılmaz bir sonuç olarak firmanızı hedeflediği noktaya taşıyacaktır.

Fotoğraflar
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
 • One Way Baskı
© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.