Mesh Baskı


Mesh Baskı

Her firma kendi alanında yüksek satış ciroları hedeflemekte ve bu alanda tüm bölümler birbiri ile irtibatlı çalışma sistemleri oluşturur. Pazarlama bölümü firma için en hayati çalışmalar oluşturmakta kalite standartlar ne kadar yüksek olursa olsun yeterli tanıtımınız olmadığından fark edilebilmenizin imkânı olmayacaktır. Bu alan dijital reklam seçenekleri ile sektör çok uygun maliyetlerde çok kaliteli tanıtım sunumları yapmaya başlamış, dış mekânlarda pek çok alan bu özel tanıtım sunumları için doğal sahnelere dönüştürülmüştür. Farklı alanlar için daha uygun seçenekler bulunmakta mesh baskı çeşitleri, geniş yüzeylerde kullanıldığında delikli yapısı ile olumsuz hava koşullarında bile dayanıklı bir seçenek olacaktır.

 

Rüzgâr bu alanda yapılan çalışmaları engelleyen bir faktör olmakta delikli yapısı ile rüzgârı geçirgen bir yapı oluşturan bu baskı çeşidi, değişik hava koşullarına göre pozisyonunu koruyabilme özelliğine sahiptir. İnşaat alanlarında çevreye verilecek zararı engellemek amacı ile de binayı çepeçevre sarabilecek bu branda türü, geniş camlı binalarda etkili bir reklam malzemesi olarak kullanılabilecektir. Mesh baskı çeşidinin farklı bir avantajı da dışarıdan bakıldığında binaların içinin görülmesini engelleyebilmekte, ama iç kısımda dışarının görülmesinde problem oluşturmamaktadır. Branda üzerinde kaliteli baskı ile hazırlanan görsel sunumlar çok geniş yüzeylerde dahi başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilecektir. Dayanıklı ve kullanışlı yapısı ile pek çok alanda sıklıkla karşılaşıla bu dijital reklam seçeneği uzun yıllar aynı kalitede kullanımı ile oldukça da ekonomik bir seçenek olabilecektir.

 

Dökme ve lamine olarak kullanılan tekniklerle brandalar reklam panolarına dönüştürülmektedir. İlk aşama da yapılan tasarımın firmanızı, hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi çok iyi bir şekilde yansıtması önemli bir başlangıç olmaktadır. Daha sonra kullanılacak malzeme üzerinde dökülen tasarımın geniş yüzeylerde piksel oranlarının bozulmadan kullanılması da başlangıç kadar ehemmiyet arz etmektedir. Mesh baskı seçeneklerinin farklı bir avantajı da delikli yapısı itibari ile doğru konumlandırılan reklam tasarımlarının boyutlarını koruyarak sergilenebilmesidir. Kullandığınız her ayrıntı başarılı bir sunum oluşturacak ve her gün binlerce insanın geçip gittiği yollarda, mekanlarda yaptığınız tanıtım çalışması ile geniş kitlelere çok etkili bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Fotoğraflar
  • Mesh Baskı
  • Mesh Baskı
  • Mesh Baskı
  • Mesh Baskı
© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.