Matbaa Evrakları İmalatı


Matbaa Evrakları

Grafik tasarım çalışmaları firmalar için reklam ve tanıtım alanında büyük yer kaplamakta, dijital reklam kalitesi ile buluşan bu çalışmalar baskı çeşitleri ile temsilde başarılı işler ortaya koyabilmektedir. Logo çalışmalarından kartvizit çalışmalarına her alanda oluşturulan etkili sunumlar firmanızın her alanda başarılı bir şekilde temsil edilmesini sağlayabilecektir. Matbaa evrakları ile bu temsil, evrak alışverişinde devam edebilecektir. Evrak düzenlemesinde renklendirmeler yapabilir, firma logonuza ait renkleri kullanarak her alandaki imzanız karakteristik özellikler taşıyabilecektir.

 

Kullandığınız tüm materyaller uyumluluk içermelidir. Logonuz kullandığınız her malzemede odak nokta olmalı, resmi evraklarda da karakteristik renk ve logonuza yer vererek geniş iş dünyası içerisinde fark edilirlik elde edebileceksiniz. Bilinirlik farklı alanlarda avantaj sağlayabilecek, rakiplerinizden bir adım önde olabilmenizi etki edecektir. Dijital baskı seçenekleri oluşan kalite son yıllarda çok uygun fiyatlarda sunulmakta, seri üretim yapan bilgisayar entegre cihazlarla aynı kaliteli çoğaltılabilir hale gelmiştir. Resmi evrakların belirli olan çerçeveleri dışına tasarımda çıkılamamakta ancak eklenen farklı renklerle oluşturulan ayrıntı, benzerlerinden firmanızı ayıran özelliklerdir. Matbaa evrakları basım işlemlerinden önce kullandığınız dizayn ve yazıcılar da önemli olacaktır. Ürün çeşitliliği fazla olan firmalar tam sayfa evraklar kullanırken çeşitliliği az olanlar yarım sayfa boyutlarında evraklar kullanabilmektedir. Normalinde faturalar iki nüsha olarak basılmakta, isteğe göre üç de olabilmektedir. Diğer çoğu evraklarda iki nüsha bulunmakta alış-veriş işlemlerinde iki tarafta da yapılan işin belgesinin bulunması açısından önemli bir detay olarak karşımıza bu özellikler çıkmaktadır.

 

Dijital reklam seçenekleri arasında kalite yüksek kalite standartlarında baskı türleri bulunmaktadır. Basımı yapılan bu matbaa evrakları üzerinde firma ismi, adresi, telefon ve faks bilgileri bulunmakta ve yazıcı dizaynına göre evrak çeşidine göre farklı başlıklar bulunmaktadır. Sevk irsaliyesi, fatura, makbuz, sipariş fişi, antetli kağıt-zarf gibi evrak çeşitleri bu başlık altında bulunmaktadır. Kullandığınız evraklarda dahi dikkat edilen küçük ayrıtılar, firma kimliğinizi oluşturan özellikler içerdiğinde evrak alışverişlerinde dahi etkili tanıtım fırsatları yakalayabileceksiniz. Baskı kalitesi ile firmanızın her alanda kalite standartları çerçevesinde temsil edilmesini sağlayabilecek ve artan bilinirliğiniz sayesinde ek tanıtım maliyetlerine girmeden başarılı işler yapma fırsatı elde edebileceksiniz.

Fotoğraflar
  • Matbaa Evrakları
  • Matbaa Evrakları
  • Matbaa Evrakları
  • Matbaa Evrakları
  • Matbaa Evrakları
  • Matbaa Evrakları
  • Matbaa Evrakları
© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.