Folyo Baskı


Folyo Baskı

Sektörler yüksek ciro hedeflerinde ayırdıkları yatırım kaynakları arasında en büyük payı reklam organizasyonlarına bırakmaktadır. Tanınırlık ürünlerinize ya da hizmetlerinize her alandaki milyonlarca seçenek içinden tercih edilebilirlik sunabilecektir. Bu alanda reklam piyasası teknolojik gelişmelerden faydalanarak daha kaliteli ve başarılı işler ortaya çıkarmaktadırlar. Dijital reklam çalışmaları da teknoloji ile bütünleşen çalışmaların genel adı olmakta sağlanan kalite fiyat olarak ta uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Farklı cihazlar sayesinde dayanıklı malzemeler reklam araçları olarak kullanılmakta, bunlardan biri olan folyo baskı hem iç hem de dış mekânlarda başarılı ürünlere kaynaklık etmektedir.

 

Folyolar her alanda dayanıklı malzemeler olarak tercih edilmekte, reklamcılık alanında da uzun yıllar kaliteli kullanımlar sunabilmektedir. Malzeme yapısı pvc ürün özellikli olmakta, iç yüzü yapışkanlı olması itibari ile dış yüzeyi baskı alanı olarak kullanılmaktadır. İç mekânlarda kullanılan folyo baskı seçenekleri su bazlı boyalarla üretilmekte ve büyük alışveriş merkezleri gibi alanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Promosyon duyuruları gibi dikkat çekilmek istenen alanlarda pratik kullanımı ile en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Dış mekânlar içinde ideal bir baskı çeşididir. Özellikle cam yüzeylerde başarılı reklam sunumları oluşturur. Araç giydirme alanında da ekonomik ve pratik bir seçenektir. Araçların boyasına zarar vermeyen hafif yapısı ile giydirmenin değiştirilmek istendiğinde çok rahat bir şekilde boyada en küçük deformasyon oluşturmadan bu işlemler yapılabilmektedir. Bu sayede dinamik bir reklam panosuna kavuşabilecek ve aynı anda hem işlerinizi yapıp hem de tanıtım yapma imkânınız da olabilecektir.

 

Geniş yüzeylerde de kullanımlarında görsel sunum kalitesi, dayanıklı pvc malzemesi ile çok ideal kullanımlar oluşturmaktadır. Solvent bazlı boya kullanımları ile hava koşulları karşısında yıpranmaların önüne geçilebilinmektedir. Folyo baskı seçenekleri ile dükkânların camları reklam panolarına dönüşebilmektedir. Özellikle geniş kitlelerin uğrak yerlerinde reklamınızın görünmesi markanızın bilinilirliğinin artması anlamına gelecek, maliyet olarak bir kez yaptığınız bütçe planlaması ile hedef kitlenize çok daha kısa zaman dilimleri içinde ulaşabilme imkânı bulabileceksiniz. Dijital reklam avantajları ile istediğiniz tasarım, yazı ve resim olarak yapacağınız baskı seçenekleri ile istenilen alanda reklam sunumları hedeflenen yüksek başarının temellerini oluşturacaktır.

Fotoğraflar
  • Folyo Baskı
  • Folyo Baskı
  • Folyo Baskı
  • Folyo Baskı
  • Folyo Baskı
© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.