Display Ürünler


Display Ürünler

Gelişen pazar alanları ve değişen ihtiyaçlar firmaları yeni fikirler bulmak için daha gayretli çabalar içerisine itmektedir. Aynı sektör altında yüzlerce rakibinizin bulunduğu bir alanda farkınızı ancak yeni fikirler ve farklı stratejiler oluşturarak ortaya çıkarabileceksiniz. Display ürünler farklı tasarımlar içerisinde tanıtım ürünlerinin kullanılması ile elde edilmektedir. Portatif özellikleri değişik şekillerde kullanılabilme imkânı vermektedir. Ergonomik özellikler içeren bu malzemeler mekanizmalı ya da mekanizmasız sistemlerden oluşmaktadır. Bu başlık altında poster tutucular, menü panoları, broşürlükler, ayaklık stantlar, banner, ışıklı ürünler, showboard, ayaklı panolar gibi ürünler sayılabilmektedir.

 

Firmaların danışma bölümleri display ürünleri için en uygun sergileme alanıdır. Genellikle giren-çıkan herkesin uğradığı bu alanlar dışında, bekleme salonları da bu tanıtım mekanizmaları için uygun alanlardır. Hastane bekleme alanlarında ya da işletme sekreterliklerinde insan sirkülâsyonunun çok fazla olduğu alanlarda ideal tanıtım kampanyaları yapılabilmektedir. Sinema girişlerinde de görmeye alışkın olduğumuz bu pano seçenekleri her alanda farklı bir işlev için kullanılmaktadır. Özellikle broşürlerin, katalogların ayaklı stantlarda konumlandırılması ile daha dikkat çekici bir tanıtım alanı oluşturabileceksiniz. Tanıtım amacı genellikle dikkat çekmektedir. Kullanılan bu sistemlerle dikkat çekme ilk aşama olmakta dijital reklam seçenekleri ile oluşturulmuş kaliteli afiş, pano, broşür, katalog ürünleri ise ikinci aşama olmaktadır. Birbirini tamamlayan bu aşamalar reklam çalışmalarınızın daha başarılı olmasını sağlayabilecektir.

 

Ayaklı panolar farklı yerlerde kullanabilmeniz için portatif özellikleri ile oldukça kullanışlı bir seçenek olabilecek özellikle fuar alanlarında taşınabilir özellikleri ile çok işinize yaracaklardır. Display ürünler fuar malzemeleri arasında anılmakta, oluşturulan kısa zamanlı stant kurulumlarında en çok ihtiyaç duyulan ürünler olmaktadır. Fuarlar doğrudan hedef kitlenizle birebir iletişim kurduğunuz alanlar olmakta bu nedenler tanıtım adına kullanılan doğru ve etkili malzemelerle ziyaretçilerinizi çok kısa zaman dilimleri içerisinde potansiyel müşteri grubuna dâhil edebilirsiniz. Çift taraflı bannerlar, kaldırım-menü panoları, opti-alüminyum çerçeveler, damla ya da yelken bayraklarda da bu alanda avantajlı kullanımlar oluşturacak seçenekler arasında yer almaktadır. Reklam çalışmalarında kullanacağınız alana göre seçeceğiniz bu ürün seçenekleri başarılı reklam kampanyaları yürütebilmek önemli adımlar olabilecektir.

© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.