Alüminyum Dekupe


Alüminyum Dekupe

Bir firmanın bütün bölümleri entegre çalışarak kurdukları ortaklık sayesinde hedeflenen başarılı satış grafikleri doğal bir sonuç olarak ortaya çıkacaktır. Reklam departmanı bu bölümler arasında amiral gemisi olarak çalışmalar yürütmekte ve kullandığı her ayrıntı ile firmanın başarısı sağlama yolunda geleceğe dönük adımlar oluşturmaktadır. Bu alanda tabela seçenekleri firmayı temsil eden bir araç olarak kullanılmaktadır. Sadece firma önlerinde değil farklı alanlarda da konumlandırılarak markanın tanınırlığın artırılması bu kullanımlarının ana hedefi olmaktadır. Alüminyum dekube kullanılan tabela çeşitlerinden olmakta ve farklı tasarımı ile firmalara orijinal bir tarz katmaktadır.

 

Dekube kelime anlamı olarak oyma anlamına gelir. Bu tabelalardaki kabartma olarak sadece harflerden oluşan görüntü bu anlamı yansıtan olguyu oluşturmaktadır. Dijital baskıların bu alanda sağladığı kalite ile oluşan görsel tasarım albenisi yüksek bir tanıtım ürünü elde etmenize yardımcı olacaktır. Tasarımlarda kullanılan ayrıntılar tabelaların kalınlıkları için ideal kalınlıkları ortaya koymakta, 1,5 mm den 3 mm kalınlığa kadar alüminyum malzeme kullanılabilir. Işıklı seçenekler alüminyum dekube tabelalarda da gösterişli tercihler ortaya çıkarmakta, içine yerleştirebilen farklı renkli florasan ampul seçenekleri ile istenilen ambiyans, istenilen atmosfer tabela da elde edilebilecektir.

 

İsminden gelen oyma metodu ise tasarımları ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır. Ortaya çıkan taslak harflerin üzeri pleksiglass denilen tabaka ile kaplanarak pürüzsüzlük kazandırılmaktadır. Işık geçirgen yapısı ile bu malzeme tabela çeşitlerinde tercih edilmektedir. Alüminyum dekube tabelalarda oluşturulan bu tabakanın üzerine pleksi denilen kabarmalı harfleri de kullanarak görselliği daha ön planda bir tabela elde edebilirsiniz. Renkli folyolarla istediğiniz firma imajını oluşturabileceksiniz. Yüzlerce seçeneğin bulunduğu bir alanda temsil keyfiyeti bulunan reklam araçlarında her ayrıntının firmanıza prestij sağlaması gerekmektedir. Bu nedenle tasarım aşamasında kullanılan dijital reklam ürünlerindeki kalite önemli bir eksikliği gidermektedir. Doğru yerde konumlandıracağınız tabela çeşitleri ile firmanıza fark edilebilir kazandırabilir, her alanda bilindik bir marka haline getirebilirsiniz. Kullanacağınız malzemeden tekniğe hatta hangi alanda kullanacağınıza göre farklı tabela seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kalitenizi, tarzınızı geniş kitlelere tanıtırken doğru ve etkili seçeneklerle çok daha başarılı olabilirsiniz.

Fotoğraflar
  • Alüminyum Dekube
  • Alüminyum Dekube
  • Alüminyum Dekube
  • Alüminyum Dekube
© 2014 dijitalreklam.com.tr. Bütün Hakları Saklıdır.